Vino în echipa noastră!

Suntem o companie într-o continua creștere. Ceea ce înseamnă că suntem în permanență în căutarea de noi talente.
Dacă vrei să te alături echipei noastre ca angajat, respectiv colaborator nu ezita să ne trimiți un CV, respectiv o scrisoare de intenție. În scurt timp vei fi contactat de un reprezentant al firmei noastre.

Programatori

Cautăm tinere talente având:

  • experiență de lucru cu PHP, SQL, HTML, CSS, JAVA. (programator web), C#, SQL. (programator .Net)
  • familiar cu gestionarea bazelor de date
  • studii superioare de profil

Economiști

Economiști

Cautăm persoane disponibile cu:

  • abilități de comunicare specifice unui departament de vânzări
  • experiență de lucru cu software pentru afaceri
  • cunoștințe operare PC

Colaboratori

Cautăm colaboratori pentru:

  • distribuție și să asigure suport pentru produsele noastre
  • dezvoltarea în comun de soluții pentru sectorul de afaceri (retail, distribuție, producție, construcții, comerț online, HoReCa, etc)

Joburi disponibile la Nexus Media:

Job adaugat la data: 14 Dec 2021 - expira in data: 14 Dec 2022

Consultant Software ERP

Responsabilitati
Evaluarea şi construirea soluţiilor şi ofertelor pentru clienţi.
Consultanţă şi suport pentru clienţii din portofoliu.
Realizarea de documentaţii, prezentări şi tutoriale ale produselor software comercializate.
Participarea la seminariile interne, dupa caz, atât ca şi cursant cât şi ca lector.
Participarea activă la acţiunile de promovare: târguri, expoziţii şi prezentări.

Cerinte
Studii superioare economice.
Experienţă de lucru cu software pentru afaceri.
Abilităţi de comunicare specifice unui departament de suport.
Disponibilitate pentru învăţarea detaliilor funcţionale ale soluţiilor comercializate.

Atuuri
Experienţă în utilizarea Nexus ERP.
O conduită proactivă.
Abilităţi de negociere.
Cunoaşterea limbii engleze.

Oferta (bonusuri, beneficii)
Training pentru integrarea în echipă.
Salariu motivant, comisioane şi premii periodice.
Tichete valorice.
Abonament servicii medicale premium.
Job stabil full time.

Programator .NET

Dezvoltare aplicatii windows de tip Enterprise: ERP, Retail, POS, CRM, HR, etc.

Cerinte
Studii superioare de profil.
Experienta de lucru cu C# si Transact-SQL.
Familiar cu gestionarea bazelor de date.

Atuuri
Capacitate de a studia si de a lucra atat in mod independent, cat si in echipa.
Seriozitate, personalitate analitica, capacitate de a gasi solutii la probleme intampinate.
O conduita proactiva, dinamism, adaptabilitate, responsabilitate
Pasiune pentru programare.

Training pentru integrarea in echipa.
Salariu motivant + premii periodice.
Tichete de masa.
Tichete de vacanță

Programator PHP Web Development

Dezvoltare magazine online (eCommerce) si aplicatii web enterprise: CRM, HR, Invoice, etc.

Cerinte
Experienta de lucru cu PHP, SQL, HTML, CSS, JavaScript.
Familiar cu tehnici de optimizare pentru motoarele de cautare

Atuuri

Info! Mesajul dvs. ne-a fost trimis cu succes.
Info! A apărut o eroare la trimiterea formularului dvs.
Schimbă Selectează fișierul Șterge