Vino in echipa noastra!

Suntem o companie intr-o continua crestere. Ceea ce inseamna ca suntem in permanenta in cautarea de noi talente.
Daca vrei sa te alaturi echipei noastre ca angajat, respectiv colaborator nu ezita sa ne trimiti un CV, respectiv o scrisoare de intentie. In scurt timp vei fi contactat de un reprezentant al firmei noastre.

Programatori

Cautam tinere talente avand:

  • experienta de lucru cu PHP, SQL, HTML, CSS, JAVA. (programator web), C#, SQL. (programator .Net)
  • familiar cu gestionarea bazelor de date
  • studii superioare de profil

Economisti

Cautam persoane disponibile cu:

  • abilitati de comunicare specifice unui departament de vanzari
  • experienta de lucru cu software pentru afaceri
  • cunostinte operare PC

Colaboratori

Cautam colaboratori pentru:

  • distributie si sa asigure suport pentru produsele noastre
  • dezvoltarea in comun de solutii pentru sectorul de afaceri (retail, distributie, productie, constructii, comert online, HoReCa, etc)

Joburi disponibile la Nexus Media:

Job adaugat la data: 20 Ian 2016 - expira in data: 31 Dec 2018

Programator .Net

Responsabilitati
Dezvoltare aplicatii windows de tip Enterprise: ERP, Retail, POS, CRM, HR, etc.

Cerinte
Studii superioare de profil.
Experienta de lucru cu C# si Transact-SQL.
Familiar cu gestionarea bazelor de date.

Atuuri
Capacitate de a studia si de a lucra atat in mod independent, cat si in echipa.
Seriozitate, personalitate analitica, capacitate de a gasi solutii la probleme intampinate.
O conduita proactiva, dinamism, adaptabilitate, responsabilitate
Pasiune pentru programare.

Oferta (bonusuri, beneficii)
Training pentru integrarea in echipa.
Salariu motivant + premii periodice.
Tichete de masa.
Tichete de vacanță
Job stabil full time.

Aplica acum

Job adaugat la data: 20 Ian 2017 - expira in data: 31 Dec 2018

Consultant Vanzari Software Nexus ERP

Cerinte
Studii superioare economice.
Experienta de lucru cu software pentru afaceri.
Abilitati de comunicare specifice unui departament de vanzari.
Disponibilitate pentru invatare rapida a detaliilor functionale ale solutiilor comercializate.

Prospectarea pietii, ofertarea clientilor si contractarea vanzarilor.
Oferirea de consultanta si suport clientilor din portofoliu.
Realizarea de documentatii, prezentari si tutoriale ale produselor software comercializate.
Participarea la training-urile interne, dupa caz, atat ca si cursant cat si ca lector.
Participarea activa la actiunile de promovare: targuri, expozitii si prezentari.

Atuuri
Experienta in utilizarea Nexus ERP.
Carnet de conducere.
O conduita proactiva.
Pasiune pentru vanzari.
Abilitati de negociere.
Cunoasterea limbii engleze

Salariu motivant + comision din vanzari + premii periodice.
Bonuri de masa.
Masina de serviciu pentru deplasari.

Aplica acum

Programator PHP Web Development

Dezvoltare magazine online (eCommerce) si aplicatii web enterprise: CRM, HR, Invoice, etc.

Cerinte
Experienta de lucru cu PHP, SQL, HTML, CSS, JAVA.
Familiar cu tehnici de optimizare pentru motoarele de cautare

Atuuri

Aplica acum

Ultimele Tweets-uri

Contactați-ne

  • Adresa: Şoseaua Bucium nr. 80 A, Iaşi, România

  • Telefon: (+4)0332-730.730

  • Email: contact@nexuserp.ro

Utile